Fikra : Muhtar oldum

Evlilik / Flört Fıkraları

Adamın bir tanesi her gece meyhaneye gider. Gece saat 2–3 lere kadar meyhanede kalır. Gece gelir evde hatunla da birlikte olur. Öyle yatarmış.
Bu her gece devam ettiği için, kadının canına tak etmiş. Artık. " Artık Bu adama bu gece kapıyı açmayacağım demiş." Adam yine meyhaneye gitmiş, gece saat ikide gelmiş.
Kapıyı açacak kapı içten kilitli. Kapıyı vurmaya başlamış. Gürültüden kadın kapının önüne gelmiş, Adam demiş "hatun kapıyı aç demiş" kadın "açmam bıktım artık senden her gece aynı şey” demiş.
"Ya hatun aç, tamam bir şey yapmayacağım, sana anlatacaklarım var" demiş. Kadın yok demiş. Sonunda Kadını ikna etmiş kapıyı açtırmış. Kadın "anlat" demiş.
Adam. "Hatun ben muhtar oldum" demiş.
Kadın "o nasıl oluyor" diye sormuş.
Adam "ya muhtarlık seçimleri yakın ya, arkadaşlar meyhanede seçimi burada yapalım."dediler.
"Yalnız bir yarışma yapacağız. Bu yarışmayı kazanan mahalleye de muhtar olacak" dediler. Kadın sormuş "ne yarışması" Kimin malı büyükse mahalleye muhtar o olacak dediler".
Kadın "eeeeeee" demiş. "Ben çıkardım. Benimki en büyükleri idi bende muhtar oldum" diye cevap vermiş. Kadın dudağını bükmüş, gülerek sormuş." Haydar orda mıydı?"diye sormuş.
Adam "yoktu" demiş. Kadın "Haydar olsaydı sen muhtar olmazdın demiş.

Muhtar oldum

Meyhane, hatun, muhtar, yarışma, mahalle

Muhtar oldum
Muhtar oldum fıkraları okuyabilir; muhtar oldum fıkraları arayabilir; muhtar oldum fıkraları arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.
< Hemen soyun Dur daha >
Oyunlar :

500 milyar oyunu

500 Milyar II

Acemi Pilot

Muhtar oldum

Fikra ara

Fikra kategorileri